let's go lomiooooo

Lüks Yonca Seyahat Bus Ticket

Lüks Yonca Seyahat

Lüks Yonca Seyahat

Lüks Yonca Seyahat otobüs bileti alarak konforlu bir yolculuğa çıkılabilir. Firma 1988 yılında Tekirdağ'da kurulmuştur. Kemal Yavuz tarafından kurulan firma hem yurtiçi hem de yurt içi seferler düzenlemeye başlamıştır.

Lüks Yonca Seyahat Hakkında

Lüks Yonca Seyahat 1988 yılından beri hizmet vermektedir. Firma İstanbul ile Bulgaristan ve Sırbistan'ın bazı şehirlerine seferler düzenlemektedir. Ayrıca firma ile Çorlu'dan Bulgaristan ve Sırbistan'ın bazı şehirlerine seyahat etmekte mümkündür. Firma yurt dışında Sırbistan ve Bulgaristan'a seferler düzenlerken yurt içinde de birçok noktaya sefer düzenlemektedir. Lüks Yonca Seyahat ile Ankara İzmir Bursa ve Denizli gibi şehirlere seyahat etmek mümkündür.

Lüks Yonca Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: Lüks Yonca Seyahat

·         Adres: Terazidere, Otogar Bağlantı Yolu 139-140, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

·         Telefon: 0 545 792 3002

·         Web Sitesi: https://www.luksyonca.com/

Lüks Yonca Seyahat Araç Özellikleri

Lüks Yonca Seyahat hem yurt içine hem de yurt dışına seferler düzenlemektedir. Bu nedenle firmanın filosunda çok sayıda otobüs ve servis bulunur. Firmanın filosunda yer alan otobüsler yurt dışı seferlerinde kullanılır. Firmanın filosunda yer alan servisler ise ülke içindeki seyahatler için kullanılmaktadır.

Lüks Yonca Seyahat filosundaki otobüslerde geniş aralıklı koltuklar bulunur. Bu koltuklar sayesinde konforlu bir yolculuk yapmak mümkündür. Seyahat sırasında otobüs içerisinde ücretsiz internet bağlantısı ve TV ekranları müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Ayrıca otobüslerde USB girişleri de bulunur. Firma hem yurtiçi hem de yurt dışı seyahatlerinde güvenliği ilk sıraya yerleştirmiştir. Bu nedenle firmanın tüm çalışanları alanında tecrübeli kişilerdir. Müşteri memnuniyeti ve güven ilkesi ile yola çıkan Lüks Yonca Seyahat kaliteli bir hizmet politikası benimsemiştir.

Lüks Yonca Seyahat otobüs bileti alarak Bulgaristan ve Sırbistan gibi yurt dışındaki şehirlere seyahat edilebilir. Firmanın otobüs biletleri internet üzerinden veya firmanın şubelerinden kolayca temin edilebilir.

Lüks Yonca Seyahat Tag
Year of foundation:1988
Bus Count:-
Head Office:Istanbul
Founder:Kemal Yavuz
Bus Features
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)
Mobile App
Google PlayApp StoreApp Gallery