let's go lomiooooo

Ece Tur Seyahat Bus Ticket

Ece Tur Seyahat

Ece Tur Seyahat

Ece Tur Seyahat, tamamen özel bir şekilde tasarlanmış olan araçlarında şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Adeta bir ilke imza atmış olan firma 7 kişilik VIP araçlara sahip olup, tamamen ayrıcalıklı seyahat deneyimleri sunmayı hedeflemektedir. Yolcuların konforu firma tarafından tümüyle ön planda tutulmakta olup taşımacılık sektöründe de yeni soluklar hissettirilmektedir.

Ece Tur Seyahat Otobüs Bileti

Ece Tur Seyahat otobüs bileti satın almak isteyenler firmanın sahip oldu ofislerden bilet satın alma işlemlerini kısa sürede tamamlama fırsatı elde etmektedir. Ayrıca online olarak da Ece Tur Seyahat otobüs bileti satın alabilmek mümkün olup, yolcular bilet iadelerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Ece Tur Seyahat Hakkında

Ece Tur Seyahat’in sahip olduğu 7 kişilik VIP araçlar, Edirne merkezden hareket ederek seferlerine başlamaktadır. Seferler sabah saat 06:00’da başlamakta olup akşam 21:00’e kadar her yarım saatte bir olmak üzere devam etmektedir.

Şirket Künyesi

Ece Tur Seyahat, Tekirdağ merkezli bir firma olup 2015 yılında sektöre dahil olmuştur. Firma ağırlıklı olarak Lüleburgaz, Kırklareli ve Çorlu gibi noktalara seferler düzenlemektedir.

Araç Özellikleri

Ece Tur Seyahat, seyahat süresince yolculara eşsiz deneyimler sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda da firma her bir detayı özel olarak tasarlamıştır. 7 kişilik kapasiteye sahip olan araçlarda hem aile olarak hem de arkadaş grupları ile özgün seyahat deneyimlerinin tadı çıkarılabilmektedir. Tamamen özel araç konforunda seyahatler gerçekleştirilmesi için yolculuk süresince yolculara açık büfe yiyecek-içecek hizmetleri sunulmaktadır. Bunlara ek olarak günlük gazeteler de yolculara sunulmakta olup yolcular yolculuk boyunca hem yerli hem de yabancı pek çok filmi ücretsiz bir şekilde izleyebilmektedir. Ayrıcalıklı seyahat deneyimleri ile bir ada olabilmek için tercih edilen firma, günden güne de olanaklarını zenginleştirmektedir.

Ece Tur Seyahat Tag
Year of foundation:2015
Bus Count:-
Head Office:Tekirdag
Founder:Ece Seyahat
Bus Features
İnternet
Mobile App
Google PlayApp StoreApp Gallery