let's go lomiooooo

Gürkan Turizm Bus Ticket

Gürkan Turizm

Gürkan Turizm

Gürkan Turizm otobüs bileti ile Türkiye’nin farklı noktalarına yolcularını taşıyan seyahat şirketi, 1963 yılından beri hizmet vermeye devam eder. İzmit’in köylerine BMC marka kamyonlar ile yolcu taşımacılığı yaparak sektöre atılan Gürkan Turizm, günümüzde taşımacılık sektörünün liderlerinden biridir. 

Hizmetlerine başladığı Kocaeli’nde önemli ve erişilmesi zor bir kalite seviyesine çok kısa süre içerisinde ulaşmış olması ile dikkat çeker. İlk yıllarında İzmit’in Çakırlar, Fethiye ve Kuyulu köylerine yolcu taşıyan Gürkan Turizm, kısa süre içerisinde büyük bir gelişme göstermiştir. 

Firma Hakkında

Gürkan Turizm’in kurucularından biri olan Yakup Gürkan, Türkiye’de otobüsün olmadığı dönemlerde kamyon ile taşımacılık hizmeti vermiştir. Hizmet etmeyi kendilerine ilke edinmiş bir firma olan Gürkan Turizm, günümüzde yolculuklarını son model araç filosu ile gerçekleştirir. 

Otobüs ile taşımacılık yapmaya ilk olarak 1970 yılında başlayan Gürkan Turizm, kısa süre içerisinde araç filosunu genişletmiştir. Karayolu yolcu taşımacılık sektörünün öncülerinden biri olan Gürkan Turizm, gelişen ve değişen teknolojinin hiçbir zaman gerisinde kalmamıştır. 1975 yılından beri Kandıra-İzmit, Kandıra-İstanbul arası yolcu taşımacılığı hizmeti vermeye devam eder. 

Şirket Künyesi

·         Unvan: Gürkan Turizm

·         Adres: Yeşilova Mahallesi, Elzem Sokak, No:22, İzmit/Kocaeli

·         Telefon: 0 850 600 00 41

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Gürkan Turizm’in son model araç filosu yolcularının isteklerini karşılayabilmek adına yeterli donanıma sahiptir. 2 + 1 ve 2 + 2 araçlar, araç filosunda yer alır. Araç içerisinde yiyecek ve içecek ikramları gerçekleşir. Geniş ve ferah koltuk aralıkların, her koltuğun arkasında ise bir televizyon ekranı bulunur. 

Dolayısıyla Gürkan Turizm otobüs bileti satın almak ayrıcalıklı bir yolculuğa atılacak ilk adımdır. Yolculukların konforlu bir şekilde gerçekleşmesi adına karayolu taşımacılık şirketi profesyonel kadrosu ile hizmet verir.

Gürkan Turizm Tag
Year of foundation:1963
Bus Count:-
Head Office:Kocaeli
Founder:Yakup Gürkan
Bus Features
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası
Mobile App
Google PlayApp StoreApp Gallery