let's go lomiooooo

Kontur Turizm Bus Ticket

Kontur Turizm

Kontur Turizm

Kontur turizm otobüs bileti alarak keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkabilmek mümkündür. 1972 yılından beri karayolu taşımacılığı yapan firma yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Zamanla ulaşım ağını genişleten firma Türkiye'nin birçok iline ve ilçesine seferler düzenlemeye başlamıştır. Firmanın otobüs filosu da her geçen gün genişlemiştir.

Kontur Turizm Hakkında

Kontur Turizm 1987 yılında Konya'da kurulmuştur. Faysal Karakuş tarafından kurulan firma yerel bir otobüs firması olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firma kurulduğu ilk yıllarda Adana Ankara İstanbul gibi büyük şehirlere seferler düzenlemiştir. Firmanın otobüs filosunun genişlemesi ile ulaşımı da genişlemiştir. Günümüzde firma ile yolculuk edilebilecek iller arasında İzmir Kocaeli Antalya Eskişehir Bilecik Yalova gibi birçok şehir yer alır. Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe olan firma müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için personellerine gerekli eğitimleri vermektedir.

Kontur Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: KONTUR TURİZM NAK.PETR.VE DİN.TESİS.LTD.ŞTİ.

·         Adres: ULUBATLIHASAN MAH/SEMT DOKUYUCU SK. 1 / 28 KONYA / KARATAY

·         Telefon:444 40 42

·         Web Sitesi: [email protected]   https://www.kontur.com.tr/

Kontur Turizm Araç Özellikleri

Kontur turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin 70'ten farklı noktasına seyahat edebilmek mümkündür. Yerel bir otobüs firması olarak hizmet vermeye başlayan firma 36 adet otobüsüyle karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Firmanın filosunda bulunan araçların ortalama yaşı 5'tir ve son teknoloji ile donatılan otobüsler tercih edilmiştir.

Firma araç içinde sunmuş olduğu hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Firmanın tüm otobüslerinde bulunan koltuklar geniş aralıklara sahip ve rahat koltuklar olarak tasarlanmıştır. Firma bünyesinde hizmet veren otobüslerde kişiye özel TV ekranları ve prizler bulunur. Ayrıca firma yolcuların kullanabilmesi için 3G hızında internet hizmeti vermektedir. Yolculuk sırasında gazete veya kitap okumak isteyen kişileri de düşünen firma her koltuğa okuma lambası yerleştirmiştir. 

Kontur Turizm Tag
Year of foundation:1987
Bus Count:36
Head Office:Konya
Founder:Faysal Karakuş
Bus Features
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)
Mobile App
Google PlayApp StoreApp Gallery