let's go lomiooooo

Balıkesir Turizm Bus Ticket

Balıkesir Turizm

Balıkesir Turizm

Balıkesir Turizm otobüs bileti ile yolculuk yapma şansı yakalayacağınız kara yolu taşıma şirketi, 21 Mart 1997 yılından beri hizmet verir. Profesyonel kadrosu ile örgütlenmesini tamamlamış ve bu sayede kısa süre içerisinde adından söz ettirmeye başarmıştır. Hizmetlerine başladığı yıllarda Güney Marmara illeri arasında karayolu yolcu taşımacılığı yapmıştır. Yatırımların tamamını öz sermayesi ile gerçekleştiren Balıkesir Turizm, yönetim ve kalite sistemi kurma konusunda önemli başarılar elde etmiştir. 

Firma Hakkında

Günümüzde 100’ü aşkın çalışanı ile profesyonel bir kadroya sahip olan taşımacılık şirketi, 13 farklı terminale hizmet verir.  “Zamana Saygılı İşletmecilik” sloganı ile dikkat çeken Balıkesir Turizm, iyi hizmet vermek adına her zaman kendini geliştirir. 

Müşterilerinin de zamanın değişen isteklerine ayak uydurmayı başaran yolcu taşıma şirketi, günümüzde birçok farklı noktaya sefer gerçekleştirir. Yolcu taşıma şirketi personel kalitesinin önde olmak adına çok önemli olduğunu düşünür. Hostes, kaptan, muavin ve halkla ilişkiler gibi birimlerinde hizmet veren personellerine periyodik aralıklarla takım çalışması ve kalite bilinci ile ilgili eğitimler düzenler. Bir araya gelmenin başlangıç, bir arada kalmanın ise ilerleme olduğunu düşünen Balıkesir Turizm, hizmet kalitesini artırmak adına çalışır. 

Şirket Künyesi

·         Unvan: Balıkesir Turizm

·         Adres: Akıncılar, Toplu Taşıma Merkezi, 10010, Karesi/Balıkesir 

·         Telefon: 0 533 440 66 10 

Araç Özellikleri

Yolcu taşımacılığı alanında hizmet veren Balıkesir Turizm, donanımlı bir araç filosuna sahip değil. Seyahat imkanlarının çok daha başarılı hale gelmesi adına çalışır. 2 + 1 ve 2 + 2 araçlara sahiptir. Bunun yanı sıra araç içi ikramları, uzun yolculukların bile çok daha keyifli hale gelmesini sağlar. 

Balıkesir Turizm otobüs bileti fırsatları sayesinde ülkenin birçok yerine konforlu ve keyifli yolculuklar yapılabilir. Güven, konfor ve teknolojide rakipsiz bir firma olan Balıkesir Turizm, yolcularına birçok farklı olanak sağlar. 

Balıkesir Turizm Tag
Year of foundation:1997
Bus Count:-
Head Office:Balıkesir
Founder:Emirhan Asar
Bus Features
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası
Mobile App
Google PlayApp StoreApp Gallery